5 powodów, dla których powinieneś 

korzystać z wirtualnego biura

W ostatnich latach firmy coraz częściej decydują się na współpracę z biurem wirtualnym. Z pewnością wirtualne biuro stało się jeszcze bardziej popularne w czasach pandemii, kiedy znaczna część przedsiębiorstw zdecydowała się pracować zdalnie. A zalet pracy zdalnej nie trzeba wymieniać – jest ich dużo. Poniżej przedstawiamy natomiast 5 powodów, dzięki którym Ty też stwierdzisz, że wirtualne biuro Golden Ratio jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej firmy.

Wirtualne biuro dla Twojej firmy

Wirtualne biuro to adres w biurowcu, który rzeczywiście istnieje bez fizycznie przyporządkowanego lokalu biurowego do danej firmy. Oczywiście korzystanie z wirtualnego biura oprócz tego, że przedsiębiorca i jego pracownicy nie zjawiają się w biurze, nie różni się właściwie niczym od tradycyjnego lokalu biurowego. Dlatego warto poznać liczne zalety takiego rozwiązania.

Powody, dla których wirtualne biuro do dobre wyjście

Istnieje wiele powodów, dla których powinieneś korzystać z wirtualnego biura w prowadzonej działalności. Niektóre z nich z pewnością mogą Cię zaskoczyć. Wśród najważniejszych zalet wirtualnego biura wymienić należy:
∙niższe koszty prowadzonej działalności,
∙dobry adres,
∙bezpieczeństwo i większą anonimowość,
∙komfort pracy,
∙obsługę asystentki.

1. Niższe koszty prowadzonej działalności

Niższe koszty prowadzonej działalności to niewątpliwa zaleta korzystania z wirtualnego biura. Z jednej strony wirtualne biuro dla firmy w znaczący sposób obniża wydatki poniesione na prowadzenie działalności, ponieważ odpadają koszty poniesione na wynajęcie i wyposażenie biura, a z drugiej strony – koszt wynajęcia wirtualnego biura wrzucasz w koszty uzyskania przychodu, co oznacza, że płacisz fiskusowi mniejszy podatek dochodowy.

2. Dobry adres

Wirtualne biuro w działalności gospodarczej to również lepszy niż domowy, adres firmy. To znaczy, że przedsiębiorstwo, które posiada adres w biurowcu, wygląda bardziej profesjonalnie.

3. Bezpieczeństwo i większa anonimowość

Korzystanie z wirtualnego biura z obsługą korespondencji to także bezpieczeństwo i większa anonimowość. Ponieważ nie udostępniasz do wiadomości publicznej swojego adresu zamieszkania. Zatem nie musisz się obawiać, że ktoś z Twoich klientów lub kontrahentów zechce Cię niezapowiedziany odwiedzić w najmniej oczekiwanym momencie.

4. Komfort pracy

Wirtualne biuro do wynajęcia to także duży komfort pracy, ponieważ nie musisz zjawiać się w biurze. Pracujesz dokładnie tam, gdzie chcesz.

5. Obsługa asystentki

Kolejną zaletą wirtualnego biura Golden Ratio jest obsługa asystentki. To znaczy, że codziennie 24h w siedzibie biura pracuje osoba, która odbiera korespondencję przychodzącą, a następnie ją skanuje i zamieszcza w chmurze, do której tylko Ty masz dostęp, po czym wysyła Ci maila z powiadomieniem.

Wirtualne Biuro | Golden - Ratio

ul. Wilanowska 1
05-520 Konstancin - Jeziorna

www.biuro.golden-ratio.pl
biuro@golden-ratio.pl
tel. 790 730 482

© Golden-Ratio. Wszystkie prawa zastrzeżone